Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Technik Innowacyjnych EMAG

Zmieniamy się!

Szanowni Państwo,

W Nowym, 2016 Roku, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę oraz życzyć dalszych, owocnych relacji. Nowy Rok to także okazja do wyznaczania nowych kierunków i wprowadzania zmian, dlatego też pragniemy Państwa poinformować o zmianach, jakie nastąpiły w naszej firmie. Zmiany te są odzwierciedleniem procesów zachodzących w naszym Instytucie w ostatnich latach oraz efektem konsekwentnie wdrażanej strategii mającej na celu wzrost konkurencyjności i atrakcyjności firmy.

Aktualnie działalność Instytutu EMAG oparta jest na trzech filarach – specjalistycznych Centrach, dysponujących wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą.

Centrum Naukowo-Badawcze 

Centrum Badań i Certyfikacji 

Centrum Koordynacji Projektów

Informujemy również, że zmieniliśmy domenę internetową na ibemag, żeby być bardziej identyfikowalnym w obszarze prowadzonej działalności, dodając przed znaną Państwu nazwą EMAG - IB, co oznacza: Instytut Badawczy EMAG.

Konsekwencją wszystkich zmian jest wprowadzenie nowego logo, które mamy nadzieję spotka się z Państwa pozytywnym przyjęciem. Nowo logo łączy tradycje i doświadczenie z nowoczesnością.

 

Pragniemy także zwrócić Państwa uwagę, że zmiana  adresu witryny internetowej pociąga za  sobą  zmianę  adresów  poczty  elektronicznej, np. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zmiana identyfikacji wizualnej nie ma formalnego wpływu na relacje z naszymi kontrahentami, partnerami i dostawcami. Nie ulegają zmianie KRS, NIP, REGON ani numery rachunków bankowych.

Korzystając z okazji, jeszcze raz dziękujemy Państwu za okazane nam zaufanie i liczymy na dalszą owocną współpracę. Mamy nadzieję, iż powyższe zmiany spotkają się z Państwa zrozumieniem i będą postrzegana przez Państwa jako umocnienie naszej marki, przy pełnym zachowaniu jej tradycyjnych zalet.

W przypadku pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 32 2007 789 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.